InternetGFX
Informacje O firmie Telewizja Cennik Kontakt
tel. (32)
718 60 60

O firmie

Witam, nazywam się Grzegorz Pawlicki i od 2005 roku prowadzę działalność gospodarczą pod nazwą GFXLABS. W chwili obecnej dostarczam Internet i telewizję pod marką InternetGFX. Jestem tzw. lokalnym dostawcą internetu. Swoją przygodę z budową pierwszej sieci zacząłem już w roku 2002, kiedy praktycznie nie było łącz stałych w rozsądnych cenach, wtedy też zbudowałem pierwszą sieć. Ilość osób chętnych do podłączenia w tym czasie przerosła moje najśmiejsze oczekiwania, dzięki czemu firma działa cały czas rozwijając się.

Co najbardziej doceniają moi klienci?

1. Indywidualne podejście - nie jesteś klientem jednym z miliona jak u dużych operatorów. Każdego klienta znam po imieniu, ponieważ sam wykonuję wszystkie prace. Czasem klienci są zaskoczeni, że nadal pamiętam konfigurację urządzeń zainstalowanych u nich czy przedmiot przeprowadzanych prac konserwacyjnych lub naprawczych. Mówiąc krótko - jeśli nie lubisz rozmawiać z automatami na infoliniach czy za każdym razem z inną osobą u dużych operatorów wybierz moją firmę. Dla mnie każdy klient jest ważny.

2. Różne opcje dodatkowe - u dużych operatorów jeśli nie ma czegoś w ofercie to nie da się z tego korzystać. U mnie jeśli nie ma czegoś w ofercie, to trzeba to wprowadzić w miarę możliwości technicznych. Obecnie najczęściej klienci potrzebują zdalny dostęp do monitoringu lub konfigurację VPN. Duże firmy zwykle dostarczają Internet do swojego routera zainstalowanego u klienta i nic pozatym ich nie interesuje. Ja zazwyczaj pomagam klientom w skonfigurowaniu wszystkich urządzeń współpracujących z moim Internetem.

3. Polski kapitał - zauważ, że duże firmy to w większości zagraniczni operatorzy. Polska Telewizja Kablowa została sprzedana zagranicznemu operatorowi, podobnie stało się z Telekomunikacją Polską S. A. Korzystając z moich usług masz pewność, że polskie pieniądze pozostają w Polsce i nasz kraj nie ubożeje na co wszyscy narzekają, a kupują usługi u zagranicznych operatorów ponosząc opłaty miesiąc w miesiąc.

Zachęcam do korzystania z usług mojej firmy
Grzegorz Pawlicki